Jak to celé funguje?

 

TrackR je Bluetooth zařízení, které se připojuje k aplikaci běžící na tvém telefonu. Telefonní aplikace prostřednictvím analýzy úrovně přijatého signálu monitoruje vzdálenost mezi telefonem a TrackR zařízením. Tento signál poté slouží jako prostředek pro vyhledávání ztracených věcí, tedy může být použit i na prozvonění TrackR zařízení, nebo naopak TrackR zařízení může prozvonit telefon.

Systém Bluetooth Low Energy

Zařízení využívá nový druh rádiového signálu s názvem Bluetooth Low Energy. Nenechte se zmást názvem. Bluetooth Low Energy, není stejný jako Bluetooth Classic a spotřebuje 50 krát méně energie než Bluetooth Classic. Tato použitá technologie prodlouží životnost baterie až na jeden rok.

Davové GPS

Davové GPS je alternativou k tradičním GPS a zároveň revolucí v možnostech sledování. Na rozdíl od tradičních GPS, davové GPS využívá k nalezení ztracených věcí všech mobilních telefonů kolem nás. Technologie pracuje tak, že TrackR zařízení vysílá přes Bluetooth jedinečné ID. Telefony ostatních uživatelů tak mohou rozpoznat tento signál na pozadí bez vědomí uživatele. Když je signál detekován, telefon zaznamená aktuální polohu GPS a tu odešle do TrackR databáze. TrackR zařízení pak tuto informaci získá a informuje vás o posledním známém místě ztracené věci. Tímto způsobem TrackR umožňuje automaticky sledovat umístění všech vašich ztracených věcí.

Největší světová komunita ztrát a nálezů

Aplikace ve vašem telefonu aktualizuje umístění každého Trackr zařízení. S více než 4,5 milionů prodaných TrackRů po celém světě a přes 50 tisíc kusů zakoupených každý den, se tato síť stává největší, nejrychlejší a nejvýkonnější komunita ztrát a nálezů na světě.

Kup si TrackR, který ti vyhovuje!

Malý tenký kovový, či plastový se světelným upozorněním.

 

Nezapomeň na TrackR App do tvého telefonu!

Pomocí ZDARMA dostupné aplikace TrackR App do tvého telefonu, která funguje jak pro Android tak i pro iOS, je velmi snadné najít ztracené věci či tvého zvířecího přítele.

Zde stáhni ZADARMO TrackR app

 

 

Jak stáhnout  a nainstalovat aplikaci The TrackR pro iOS

 

Jak stáhnout  a nainstalovat aplikaci The TrackR pro Android