Reference

Moje záchrana

Tento TrackR je skvělý nápad. Pomáhá mi najít moje klíče, pokaždé když je ztratím. Miluji funkci vyhledání TrackRu nebo telefonu pomocí zvukového signálu, které často používám doma, kde si klíče často zakrývám jinými věcmi.

Jakub Peterka

27.03.2017

Nejlepší Trackr

Miluji tento TrackR. Koupil jsem ho pro mého psa, protože mi neustálé utíká. Nyní, když mi uteče a nemohu ho najít, najdu si ho přes TrackR aplikaci na mém telefonu a dovedu ho domu do bezpečí! Výborná věc!

Michal Štich

22.2.2017

Tak COOL!

Nejprve jsem ho s pochybnostmi začala používat na svoje klíče. Ukázalo se ale, že mi ušetří spoustu času, než odejdu z domova, protože stále hledám své klíče!! Poté jsem si koupila ještě jeden na můj notebook a mám jistotu, že ho vždy najdu. Nyní jsem 100% spokojená.

Alena Novohradská

20.1.2017

PĚT HVĚZD! Nalezené moje ztracené klíče!

Koupil jsem si TrackR Bravo a díky němu jsem našel moje klíče. Funguje opravdu parádně!

Jiří Marek

20.3.2017

Pomocník při denních činnostech

TrackR WALLET je super užitečná věc, nejen když ztratíte něco ve vašem domě. „Hledal jsem svojí peněženku, o které jsem věděl, že jsem jí dal někam v domě.“ Jednoduše jsem zapnul aplikaci a prozvonil TrackR WALLET, který jsem měl umístěný v peněžence. Peněženku jsem našel během chvilky a díky tomu jsem nepřišel pozdě do práce. Vše je nyní tak jednoduché a neztrácím čas s hledáním věcí. Rozhodně stojí za to koupit!

Tomáš Schejbal

19.2.2017

Pomáhá mi najít klíče

TrackR Bravo mi pomohl již několikrát najít moje klíče. Je mi už skoro 60 let a přiznávám, že technologie není moje nejlepší stránka, ale tato aplikace je jednoduše elegantní a snadno pochopitelná.

Josef Dvořák

10.1.2017

Perfektní

Tito malí kluci jsou nejlepší. Zrovna dnes jsem si doma uvědomil, že jsem neměl peněženku a můj TrackR mi řekl, že jsem jí nechal v mém stole v práci! Super užitečné, super spolehlivé, super super. Dále také skvělá zákaznická podpora, která si váží zpětné vazby zákazníků.

Ondřej Valek

19.3.2017

Jednoduchá a přesná aplikace.

TrackR Sticker se připojuje téměř okamžitě a rychle hlásí polohu posledního připojeného zařízení.

Jan Peterka

3.2.2017

Výborný produkt

Můj manžel má Alzheimerovu nemoc a zapomíná svou peněženku každý den. S TrackR WALLET je pro nás mnohem snazší ji najít. Od té doby jen prozvoníme TrackR a víme hned, kde je nebo přes Davovou GPS zjistíme, kde ji zapomněl.

Alena Hvízdalová

20.12.2016

Skvělá aplikace pro sledování položek

Aplikace TrackR App dobře funguje s TrackR zařízením. Vyhovuje mi, že můžu kdykoliv přizpůsobit vyzváněcí tón v telefonu nebo zařízení. Když chci vyhledat ztracenou věc, místo GPS na telefonu mi ukáže přesnou polohu.

Petr Polák

28.2.2017

Skvělý!

Bohužel neustále něco někde ztrácím nebo zapomínám většinou, ale peněženku, nebo telefon. Tento TrackR WALLET je pro mě ideální řešení, protože už se nemusím bát o své věci. Je perfektní a mám v plánu koupit další! Určitě doporučuji.

Richard Kobes

25.1.2017